مشاور آماده گفتگو با شما است

حمل و نقل زمینی

امروزه صنعت حمل و نقل به عنوان یکی از فاکتورهای پیشرفت و توسعه پایدار بسیار مورد توجه قرار داشته که بیشترین نقش را در تجارت داخلی و نیز ترانزیت در بین سایر روشهای حمل و نقل دارد، اصولاً به دلیل طبیعت شبكه خطوط جاده ای، این سیستم حمل و نقل بهترین میزان دسترسی را به نقاط عرضه و تقاضا داراست. حمل و نقل کارآمد بطور یقین باعث افزایش تجارت بین المللی خواهد شد که به عنوان ابزار اصلی توسعه تجارت بین المللی، داخلی و تامین نیازهای گوناگون در امر اقتصاد می باشد. ایران از جمله کشورهایی است که به لحاظ قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب از مزایای بی نظیر ترانزیتی خوبی بهره مند بوده و با گسترش شبکه حمل و نقل زمینی و ارتباط مطمئن و کارآمد توانسته از این مزایا در راستای افزایش درآمدهای ارزی و ارتقا موقعیت استراتژیک خود در منطقه به نحو مطلوب استفاده کند. در ايران همچون بسياري از كشورهاي جهان شيوه غالب حمل و نقل زمینی می باشد و سهم اين شيوه در جابجايي حمل كالا در درون كشور حدود 85% مي باشد كه اين خود به تنهايي نشانگر اهميت حمل و نقل زمینی را نشان مي دهد. با توجه به پهناور بودن كشورمان, حمل و نقل زمینی، سازماندهي و نظارت موثر بر اين عامل را با دشواري مواجه مي سازد و در نتيجه دقت، همت و تلاش ويژه و بيشتري را مي طلبد. ارتباط کشورهای آسیای میانه با خلیج فارس و همچنین برقراری رابطه تجاری بین شرق آسیا با کشورهای اروپایی از طریق ایران بسیار مقرون به صرفه است به نحوی که بسیاری از این کشورها به دنبال آن هستند تا چنین روابطی را از طریق ایران برقرار کنند.
 شرکت مروارید بندر پل با توجه به این مهم تقویت توان لجستيكي و جابجایی کالا را جهت حفظ سهم حضور خود در بازار و حفظ رضایتمندی مشتریان خود را در اولویت قرار داده و با بهره گیری از كاميونهاي به روز بعنوان یکی از پارامترهای موثر در سرعت و دستیابی به توان هرچه بیشتر هيچگونه محدويتي در انتقال محصول توليدي خود به مقصد اسكله هاي صادراتي و کلیه نقاط کشور نداشته تا بتواند محصولات خود را به موقع به مبادي خروجي بندری حمل نمايد. حمل به موقع کالا , تامین سلامت محموله های حمل شده و حس مسئولیت پذیری بالا به عنوان فاکتورهای بسیار مهمی در ارتباط با صنعت حمل و نقل , سبب شده است این شرکت بتواند اعتماد بسیاری از مشتریان و بازرگانان  را به خود جلب نماید و اقدامات صورت گرفته در این زمینه بالاخص حمل محموله های معدنی از ایران به اقصی نقاط جهان و بالعکس که از حساسیت بالائی بر خوردار  می باشد , گواه صادقی بر سابقه درخشان این مجموعه است .
شركت مروارید بندرپل با سابقه فعاليت بيش از دو دهه در زمينه حمل و نقل مفتخر است با بهره گيري از تخصص و تجربه ارزشمند همكاران با سابقه خود در زمينه حمل و نقل كـالا امكانات خود را جهت حمل كالا از اقصی نقاط ايران به دنیا، همچنين خدمات گسترده و سرويس های متنوعی را ارائه نماید.